Pokój drugi

100.00 zł osoba/doba

OPIS POKOJU

Trzyosobowy pokój jest przestronnym i jasnym wnętrzem, w którym dominuje prostota i nowoczesność. Znajduje się on na drugim poziomie hostelu, posiada balkon z którego roztacza się widok na całą okolicę. W pokoju znajdują się trzy łóżka z oryginalną, estetyczną pościelą i dodatkowym kocem. Obok łóżka znajduje się szafka nocna na drobiazgi oraz lampka. W pokoju dostępne są zawsze czyste ręczniki. Ściany w  pastelowym kolorze, dopasowane są do jasnej podłogi. Białe meble idealnie pasują do nowoczesnego wnętrza. Takie barwy i estetyka pomieszczenia mają duży wpływ na właściwy odpoczynek i wyciszenie się. Ściany ozdobione są prostymi, nowoczesnymi obrazkami. W pokoju znajduje się duża szafa na ubrania, mały stolik oraz krzesło, a także lustro.
W pomieszczeniu tym odnajdziemy komfort i wygodę, można tutaj odpocząć, zregenerować siły a także popracować w ciszy. W całym obiekcie dostępne jest wi-fi, które umożliwi nam korzystanie z  Internetu.
Na drugim poziomie znajduje się łazienka. Można skorzystać również z kuchni, która jest dobrze wyposażona. Mieści się ona na pierwszym poziomie.

UDOGODNIENIA

  • Wi-Fi
  • Telewizor