O NAS

Moody Hostel  położony jest w atrakcyjnej okolicy, blisko centrum  (dziesięć minut na piechotę), w pobliżu znajduje się basen i las. Takie położenie jest niewątpliwie naszym atutem.
Hostel posiada dwa poziomy.  Na pierwszym poziomie mieści się kuchnia wyposażona w stół, piekarnik, mikrofalę, lodówkę, zmywarkę, czajnik oraz akcesoria kuchenne. Nasi goście mogą samodzielnie przygotować sobie posiłki, napoje, podgrzewać dania. W kuchni zawsze są dostępne  płatki i mleko.
W hostelu, na drugim poziomie znajdują się trzy pokoje dwuosobowe. Są urządzone w nowoczesnym stylu, zapewniają komfort i wygodę. Na każdym poziomie znajdują się łazienki. Jedna wyposażona jest w prysznic, druga w wannę.

Na pierwszym poziomie znajduje się sala szkoleniowa, w której można oglądać telewizję, organizować zebrania, kursy czy warsztaty, jest ona wyposażona w niezbędny sprzęt, min. rzutnik, tablicę oraz pomoce biurowe. Pomieszczenie jest przestronne i nowocześnie urządzone. Obok mieści się kuchnia, w której można przygotować kawę i przekąski. W hostelu dostępne jest wi-fi.

INFORMACJE

W naszym hostelu doba hotelowa jest od godziny 14  do godziny 12 następnego dnia.

Do dyspozycji naszych gości mamy bezpłatny parking na 8 aut.

W naszym hostel na tem monet obsługujemy płatność jedynie gotówką. Za utrudnienia przepraszamy.